Zespół Oświatowy w Mysłowie

opis strony

OVERVIEW

The site gimnazjummyslow.pl presently has an average traffic classification of zero (the lower the more users). We have examined nineteen pages within the web site gimnazjummyslow.pl and found two websites linking to gimnazjummyslow.pl.

GIMNAZJUMMYSLOW.PL TRAFFIC

The site gimnazjummyslow.pl is seeing fluctuating levels of traffic in the past the year.
Traffic for gimnazjummyslow.pl

Traffic ranking (by month) for gimnazjummyslow.pl

Traffic ranking by day of the week for gimnazjummyslow.pl

Strona główna

Skocz do menu nawigacyjnego i logowania. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Rejestry, ewidencje, archiwa.

WHAT DOES GIMNAZJUMMYSLOW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gimnazjummyslow.pl Mobile Screenshot of gimnazjummyslow.pl Tablet Screenshot of gimnazjummyslow.pl

GIMNAZJUMMYSLOW.PL SERVER

We revealed that a single root page on gimnazjummyslow.pl took two thousand four hundred and forty-six milliseconds to load. We could not discover a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider gimnazjummyslow.pl not secure.
185.24.218.42

We detected that gimnazjummyslow.pl is utilizing the nginx os.

Zespół Oświatowy w Mysłowie

opis strony

PARSED CONTENT

The site has the following in the web site, "Twój pomysł, twoja inicjatywa." We noticed that the web site also stated " Świat bez kobiet byłby jak ogród bez k." It also stated " Miłym wydarzeniem w naszej szkole był uroczyście obchodzony Dzień Kobiet. Aby umilić to święto wszystkim paniom i dziewczynom, chłopcy z Samorządu Uczniowskiego pod opieką panów Andrzeja Sprychy i Przemysława Mańko,. Były więc życzenia i słowa pełne słońca i radości. Na zakończenie wszystkim Paniom zostało odśpiewane. Miłości po kres i radości do łez,." The header had słowa kluczowe as the highest ranking keyword.

ANALYZE MORE BUSINESSES

Publiczne Gimnazjum w Nawojowiej

Bull; Dyżury nauczycieli . Wymagania, wykazy, regulaminy. Nasza szkoła, imprezy,. Dyrygent nie jest od tego, żeby machać i być metronomem dla dobrej orkiestry, ponieważ dobra orkiestra sama utrzyma się w ryzach. Natomiast trzeba wiedzieć, kiedy zacząć, kiedy skończyć.

Strona Główna

Skocz do menu nawigacyjnego i logowania. Składanie podań do szkół ponadgimnazjalnych. Zgoda na udział w dyskotece. Sukces uczennic klasy III w ogólnopolskim konkursie plastycznym. Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy po raz kolejny zaprosiło nas. Do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Kartka Wielkanocna. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy inspirowanej radosnymi Świętami Wielkanocnymi.

Aktualności

Uczymy się jak być bezpiecznym. Wszystkim bardzo podobał się udział w warsztatach i z radością zabrali zrobione przez siebie stroiki do domu, aby podarować je jakiejś bliskiej swojemu sercu osobie. Telewizja i stadion bez tajemnic.

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Marciniaka w Warce

Witamy na stronie Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Znajdziesz tutaj wiele informacji dotyczących historii oraz życia codziennego naszej szkolnej społeczności. ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ. SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W WARCE www.

Kontakt, adres, nazwa - Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Marciniaka w Warce